Nagradzamy najlepszych!

Comment

Projekty Bostonu
DSC_0021

Co nasza Akademia robiła dnia 6 marca 2015 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej na rozdaniu nagród trzeciej edycji międzyszkolnego konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych pt. „Zwyczajne i nadzwyczajne kobiety w historii Polski”? Byliśmy sponsorem głównej nagrody konkursu plastycznego!

DSC_0035

 

Szczęśliwcem okazał się Michał, uczeń gimnazjum, który otrzymał zaproszenie do przystąpienia do Międzynarodowego Egzaminu z języka angielskiego w celu zdobycia Certyfikatu (ETS) TOEFL JUNIOR! Certyfikat otwiera drogę kariery zarówno naukowej, jak i zawodowej. Renomowane licea i uczelnie biorą pod uwagę Certyfikat (ETS) TOEFL JUNIOR przy procesie rekrutacji oraz w ramach lektoratów językowych. Ponadto pracodawcy w Polsce, jak i zagranicą akceptują oraz wyróżniają Certyfikat w procesie rekrutacji pracowników. Educational Testing Service (ETS) Global jest twórcą egzaminu i największą niezależną organizacją na świecie zajmującą się testowaniem i badaniami edukacyjnymi w obszarze języków obcych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdawaniem międzynarodowych egzaminów do siedziby Bostonu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>