Akademia Językowa Boston firmą godną zaufania.

Comment

Projekty Bostonu
download

Uwaga, będziemy się chwalić! Ale są powody do dumy, więc mamy nadzieję, że nam wybaczycie. Z przyjemnością informujemy, że Akademia Językowa Boston otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania!

Czym jest certyfikat Firma Godna Zaufania? Istnieje on na polskim rynku od 2013 roku. Projekt został zainicjowany przez rybnicką firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k., która zaobserwowała, że  wszechobecna technologia wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których oferty chcą skorzystać, sprawdzając ich wiarygodność. Informacji tych szukają najczęściej oczywiście w internecie. Dlatego firma CBOK stworzyła innowacyjną i autorską metodologię badań, która pozwoliła – na podstawie utworzonego algorytmu – na określenie tzw. Współczynnika Opinii. Firma CBOK na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie, które zostało utworzone przez rybnicką spółkę według wspomnianego wcześniej algorytmu. W zaledwie ponad rok, Certyfikat Firma Godna Zaufania stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych w Polsce.

download-2

Fakt, że Akademia Językowa Boston pozytywnie przeszła badanie i otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także motywatorem do dalszego działania. Zapewniamy, że nie osiądziemy na laurach i będziemy dalej ciężko pracować, by na każdym kroku potwierdzać, że naprawdę jesteśmy godni zaufania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>